به اشتراک گذاشتن چشم انداز کلینیک گفتارتوان گستر 

تمام مراجعین کلینیک ما به دلیل دور بودن از مرکز شهر ، کسانی هستند که از سایر مراکز نتیجه نگرفته و توسط سایر مراجعین و یا متخصصان دیگر به ما معرفی می شوند و به واسطه تجربه ، تخصص و دستگاههای پیشرفته در مدت کوتاهی به ترخیص و نتیجه مطلوب می رسند .

خدمات گروه توانبخشی ما :

اختلالات تلفظی و تولیدی

لکنت

اختلالات صوت و حنجره

اختلال بلع

کم توانی ذهنی

اختلالات یادگیری

کم شنوایی و ناشنوایی

طیف اوتیسم و اختلالات نافذ رشد

ازدست دادن گفتار بعد از سکته مغزی

درمان اختلالات حرکتی

تاخیر تکاملی

فلج مغزی و ضعف در عضلات

مشکلات یکپارچگی حسی

مشکلات عضلانی – اسکلتی (پارکینسون )

مشكلا ت ارتوپدیک

اختلالات حرکتی بعد از سکته مغزی

گفتاردرمانی 

گفتاردرمانگر یا آسیب شناس گفتار وزبان یک متخصص هنرمند است که فاصله بین رشد عقلی و تقویمی را کم کرده و آینده کودک شما را می سازد ، همینقدر که تفاوت بین انسان و سایر مخلوقات در قدرت نطق وی می باشد . 

معرفی اعضای تیم گفتاردرمانی

کاردرمانی

 

کاردرمانی علم استفاده از فعالیت‌های هدفمند در افراد مبتلا به بیماری‌ها یا ضایعات جسمی، اختلال در عملکردهای روانی_اجتماعی، ناتوانی‌های رشدی، اختلالات یادگیری و سالمندان؛ به منظور پیشگیری از ناتوانی، حفظ حداکثر استقلال و کسب سلامتی است .

خدمات کاردرمانی با هدف ارتقای سلامت، و بهزیستی، و برای کسانی که دچار یا در خطر بیماری، ضایعه، اختلال، عارضه، نقص، ناتوانی، محدودیت فعالیت، یا محدودیت در مشارکت هستند، ارائه داده می‌شود.

معرفی اعضای تیم کاردرمانی

نوروتراپی

نوروتراپی مجموعه ای از روش های درمانی  است که با هدف اصلاح عملکرد مغز انجام می گیرد.

این روش درمانی با تکنیک های خاص به اصلاح و ارتقا عملکرد مغز کمک می کند.

تکنیک های نوروتراپی شامل روش های نوروفیدبک، بیوفیدبک، تحریک الکتریکی فراجمجمه ای و تحریک های مغناطیسی فراجمجمه ای می باشد.

معرفی اعضای تیم نوروتراپی

آموزش و خدمات آنلاین 

در سیستم آموزشی آنلاین  و حضوری گروه توانبخشی گفتار توان گستر ما با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان متبحر، دلسوز و استفاده از آخرین تکنولوژی ها و دستگاه های توانبخشی و گفتار درمانی به روز، اعم از سخت افزارها، نرم افزارها و تست ها، روند درمان درمانجو را تسریع و تسهیل کرده و وی را قادر خواهیم ساخت تا با پرداخت کمترین هزینه در کوتاهترین زمان به بالاترین بازدهی خود دست یابد.

معرفی اعضای تیم آنلاین

خدمات تیم توانبخشی 

اختلالات تلفظی و تولیدی ، اختلالات صوت و حنجره ، اختلال بلع ، کم توانی ذهنی ، اختلالات یادگیری ، کم شنوایی و ناشنوایی ،طیف اوتیسم و اختلالات نافذ رشد ، ازدست دادن گفتار بعد ازسکته مغزی

درمان اختلالات حرکتی ، تاخیر تکاملی ، فلج مغزی و ضعف در عضلات ، مشکلات یکپارچگی حسی ، مشکلات  عضلانی – اسکلتی (پارکینسون ) ، مشكلا ت ارتوپدیک ،   سکته مغزی

ویژگی اعضای تیم ما

چرا کلینیک ما را باید انتخاب کنید ؟

در کلینیک تخصصی گفتار توان گستر البرز 

شما می توانید ، با هزینه یکسان و حتی پایین تر نسبت به سایر مراکز به تجربه کاری موفق کادر ما به راحتی دسترسی پیدا کرده علاوه بر اینکه متخصصین در این مرکز با مراجع کار می کنند در روند درمان از ارزیابی مستمر رایگان نیز برخوردار می شوید . 

طریقه نوبت گیری

همیشه در پیشرفت

اطلاعات بیشتر

پاسخگویی به سوالات متداول