به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر بهزاد رضایی، رئیس دانشکده، در پیامی فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفت؛ متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روزهای پایانی ماه صفر ایام حزن و اندوه محبان پیامبر نور و رحمت(ص) و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.

گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون این عزیزان می ‌تواند انسان ‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوا را به ما نشان دهد، بدون تردید راه رستگاری بشر تمسک به اهل ‌بیت(ع) است.

۲۸ صفر، سالروز رحلت آخرین فرستاده خدا، اسوه ی اخلاق در جهان، حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت مظلومانه کریم آل طه، دومین امام معصوم، سیدِ جوانان اهل بهشت، صاحب کرامت و شفیع قیامت، امام حسن مجتبی (ع) و ۳۰ صفر روز غمبار سالروز شهادت غریبانه و مظلومانه امام علی بن موسی الرضا (ع) است که بدین جهت در سوگ کوچ این عزیزان جان نشینیم.

رسول گرامی و اهل بیت وی، مظهر تام اسمای الهی و آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حق اند. بی شک، راه رستگاری انسان در دو جهان تمسک به اهل ‌بیت معصوم است و گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگان دین اسلام، آدمیان را به سوی عاقبت به خیری در دو عالم سوق می دهد.

اینجانب فرارسیدن ایام رحلت رحمه للعالمین، پیام آور بزرگ اخلاق، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبرش، کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی(ع) و امام رئوف، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را تسلیت عرض کرده، از خداوند سبحان مسئلت دارم تا تاسی از مشی و سیره رسول، حضرت ختمی مرتبت و ائمه معصومین (علیهم السلام) را بیش از پیش نصیب همه مسلمانان و رهروان و عاشقان آل الله بنماید. ان شاالله

 

دکتر بهزاد رضایی

رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان..

……

⚫ *پیام تسلیت معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان و رئیس مرکز بهداشت لارستان به مناسبت رحلت پیامبر اکرم حضرت محمد (ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع)*

 

 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

روزهای پایانی ماه صفر ایام حزن و اندوه محبان پیامبر نور و رحمت(ص) و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.

 

گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آنها می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

 

 رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام ، حضرت ختمی مرتبت و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت افتخار ایرانیان، شاه خراسان، امام رضا (ع) بر همه پیروان و دوستداران آن حضرت به ویژه کارکنان پرتلاش معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت تسلیت عرض می نماییم و امیدوارم که مورد لطف آن بزرگواران در این دنیا و مورد شفاعت آنها در روز قیامت قرار گیریم.

 

*دکتر وحید یگانه*  

*معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی لارستان*  

 

*دکتر حسن فزونی*

*رئیس مرکز بهداشت لارستان*

 

 

 

 

 

 

image_printمنبع