به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ روز شنبه هفدهم مهر ماه سال جاری، کمیته ارزیابی همه گیری بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور دکتر دانائی رئیس دانشگاه، جمعی از معاونین و سایر اعضاء این کمیته در سالن جلسات حوزه ریاست ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و با قدردانی از زحمات و تلاش های تمامی پرسنل پرتلاش دانشگاه و اعضاء کمیته های مختلف ستاد دانشگاهی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، گفت: ما هنوز در مسیر کنترل اپیدمی کرونا هستیم و بررسی علمی همه گیری بیماری نوپدید کووید-۱۹، نقش بسزایی در راهبرد مقابله ای و کنترل این بیماری ایفا نموده و در آینده پیش رو کمک شایانی در مدیریت بهتر و صحیح تر این بیماری خواهد نمود.

در ادامه دکتر فریور دبیر ستاد دانشگاهی مدیریت و کنترل بیماری کرونا دانشگاه، گزارشی آماری از آخرین وضعیت این بیماری در ماه های اخیر و همچنین مقایسه فازهای مختلف این بیماری در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ارائه نمود.

در ادامه هر یک از حاضرین و اعضاء این کمیته به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و در پایان تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

Source linkمنبع