به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ دکتر قدس سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در پیامی به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو، این روز را به دانشجویان ارجمند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان تبریک گفت.  

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

من همه دانشجویان را به دانشجویی به معنای واقعی کلمه یعنی دنبال علم رفتن و به فعالیت های متناسب با دانشجویی دعوت می کنم، چه فعالیت های اجتماعی چه فعالیت های سیاسی.(امام خامنه ای مدظله العالی)

دانشجویان مظهر فاخر دانش، پژوهش و ادب و برگزیدگان جامعه­ اند. دانشجویان، اقیانوسی موج خیز از عطش دانش و تشنگی معرفتند که همیشه با نشاط و افتخار به امید فردایی روشن می جوشند و می خروشند.

دانشجویان، کانون جویندگی و یابندگی هستند که بهاری ترین روزهای زندگی خود را صرف حرکت و جنبش می­کنند و از اقیانوس پر تلاطم دانش، گوهر سرافرازی و استقلال میهن خویش را به ارمغان می آورند.

شانزدهم آذرماه یادآور رشادت دانشجویانی است که با نثار خون خود از کیان کشور در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان دفاع کردند تا در راه رسیدن به استقلال کشور پیام آزادی خواهی ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند.

اینجانب ضمن پاس داشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با استکبار، این روز مقدس و جایگاه وارسته دانایی را به محضر تمامی دانشجویان ارجمند به ویژه دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان تبریک عرض نموده و امیدوارم همواره با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رهنمودهای ریاست محترم جمهوری در راستای تحقق اهداف بلند و راه رشد و تعالی کشور، در تمامی عرصه ها با ایجاد کارآفرینی و تبدیل علم به ثروت هموار نموده و زمینه رشد علمی، اقتصادی و فرهنگی ایران اسلامی را فراهم نمائید.

 

دکتر کامران قدس

سرپرست دانشگاه

Source linkمنبع