به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، امروز دوشنبه بیست و هفتم دی ماه سال ۱۴۰۰، جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور دکتر قدس سرپرست دانشگاه و سایر اعضاء هیات رئیسه در سالن اجتماعات حوزه ریاست ستاد مرکزی برگزار شد.

دکتر کامران قدس سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن عرض خیرمقدم و تبریک به اعضای جدید هیات رئیسه دانشگاه، از زحمات و تلاش های اعضای سابق هیات رئیسه دانشگاه قدردانی و بیان کرد: آنچه که امروز در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به عنوان دستاورد رقم خورده، حاصل تلاش و زحمات روسا، اعضای هیات رئیسه و مدیران دانشگاه در سنوات گذشته است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اظهار داشت: دانشگاه متعلق به کارکنان، دانشجویان و مردمی است که از آن خدمت دریافت می کنند و تمام تصمیمات بر روی آنان تاثیرگذار است. باید در تصمیم گیری ها نهایت دقت را داشته باشیم و در تبیین سیاست ها از نظرات مشورتی صاحب نظران از درون و برون مجموعه استفاده کنیم.

دکتر قدس تاکید کرد: باید با تلاش بیشتر و همت دوچندان جایگاه دانشگاه را بیش از پیش ارتقاء دهیم که این امر مهم نیازمند همراهی، همدلی و حرکت جمعی می باشد. ظرفیت های قانونی برای جبران زحمات همکاران صورت پذیرد و چنانچه شرایطی وجود دارد که با وضع موجود سازگار نمی باشد و نیاز به اصلاح دارد، باید بازنگری شود.

وی افزود: درراستای نظارت نیز نیازمند تقویت هستیم و نظارت باید با هدف شناخت مشکل و اصلاح فرآیند انجام شود و تاکید می کنم که ما در نظارت قصد مچ گیری نداریم.

سرپرست دانشگاه گفت: لازم است تمامی واحدها برنامه مدونی برای ارتقاء داشته باشند و باید برنامه ریزی های لازم برای اجرای برنامه ها انجام و تمامی معاونین و مدیران دانشگاه ارتباط مناسبی را با حوزه وزارتی برقرار نمایند و به صورت مستمر پیگیر تامین بودجه، امکانات و زیر ساخت های لازم باشند.

دکتر قدس ادامه داد: رصد و پیگیری معاونین و مدیران دانشگاه از حوزه ها و واحدهای تحت پوشش خود، تاثیر بسزایی در نحوه ارائه خدمات دارد و تمام اهتمام ما این است که خدمات ارائه شده توسط حوزه سلامت در شأن مردم عزیز و رضایت بخش درگاه الهی باشد.   

در ادامه ضمن بیان نظرات و پیشنهادات، دستور کار جلسه مطرح و حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

Source linkمنبع